Де зробити?
Процедури HALO, фото до і після

Фото до та після процедур

Чудові результати лазерного шліфування HALO можна побачити на тисячах пацієнтів, які пройшли процедури. Після процедур HALO ви побачите зміни стану шкіри, які допоможуть вам почуватися більш упевнено та комфортно. Подивіться, яких результатів дозволить досягти лазерне шліфування HALO.

Пігментні плями, фото до та після шліфування HALO

Після лазерного шліфування HALO відбувається вирівнювання тону шкіри, освітлення поверхневої пігментації, спричиненої сонячними променями та глибоких форм пігментації, таких як мелазма, хлоазма та післязапальна пігментація. Результати помітні після першої процедури.

Постакне, фото до та після лазерного шліфування HALO

Постакне є однією з найпоширеніших проблем шкіри обличчя. Лазерне шліфування HALO дозволяє вирівняти рельєф шкіри лише за декілька процедур.

Лазерне шліфування HALO

Зморшки, фото до та після шліфування HALO

Поверхневі та глибокі зморшки, розширені пори - всі ці ознаки в'янення шкіри коригуються 1-2 лазерними шліфуванням HALO. Гібридний лазер може налаштовуватися на цілі різної глибини, впливаючи як на поверхневі, так і на глибокі проблеми шкіри.

Дрябла шкіра, фото до і після шліфування HALO

Шліфування HALO впливає на глибокий шар шкіри, стимулюючи синтез нового колагену, що призводить до підвищення пружності шкіри.

Шліфування HALO - відгуки