Де зробити?

Часті запитання про HALO

Які результати можна очікувати від процедури?

Halo омолоджує шкіру на всіх рівнях. Ви побачите покращення тону та текстури шкіри, а також виражене зменшення інтенсивності пігментних плям, зменшення зморшок*, зменшення розширених пір. Шкіра набуде молодого та сяючого вигляду.

Скільки процедур необхідно?

Відмінною новиною для вас є те, що омолодження Halo пропонує вам вибрати комфортний для себе відновлювальний період!

Під час консультації лікар обере, який з варіантів вам більше підходить: одна - дві більш агресивні процедури або декілька менш агресивних. Незалежно від вашого вибору ви досягнете бажаних результатів. Відмінність буде лише у проміжку часу.

Як відбувається процедура?

За 30-60 хвилин до процедури лікар нанесе крем з анестетиком, щоб знизити дискомфорт під час процедури омолодження. За допомогою лазера лікар виміряє ділянки обличчя. На підставі цих розрахунків лазер дозуватиме енергію для досягнення ефективних результатів. Потім лікар, переміщуючи маніпулу Halo, по шкірі обробить кожну зону обличчя.

Які відчуття під час процедури?

Завдяки місцевому знеболюванню та інтегрованій системі пацієнти відчувають мінімум дискомфорту. Більшість пацієнтів пацієнтів описують процедуру як відчуття тепла з поколюванням, але загалом комфортну. Після процедури у більшості пацієнтів зберігається відчуття тепла протягом 15-30 хвилин або трохи довше, якщо процедура була більш інтенсивною.

Коли я можу повернутися до моєї повсякденної активності?

Протягом перших 24 годин захищайте шкіру відповідно до рекомендацій вашого лікаря, а потім ви можете повернутися до своєї повсякденної активності. Через 24 години ваша шкіра почне лущитися, але ви зможете наносити макіяж. Першого дня ви ще не побачите змін на шкірі. Через 2-3 дні обличчя виглядатиме, подібно до засмаглої шкіри. На третій - четвертий день шкіра лущитиметься, звільняючи шлях молодим неушкодженим клітинам. Детальне фото, як виглядатиме шкіра по днях дивіться Лазерне шліфування HALO.

Коли я побачу результати?

Ви побачите перші результати між другим та п'ятим днями після процедури фракційного лазерного омолодження Halo, але зміни у шкірі будуть проходити ще протягом деякого часу. Більшість пацієнтів відзначають чудове зменшення пігментації протягом перших двох – трьох тижнів. За цим слідує фаза дермальної регенерації, яка триває протягом декількох місяців.

Скільки часу тримається результат?

Результати омолодження Halo будуть зберігатися протягом декількох років, але вам необхідно захищати шкіру від ультрафіолетових променів, щоб зберегти здоровий вигляд шкіри. Кожна наступна процедура лазерного омолодження Halo покращуватиме стан шкіри, надаючи їй здорового та сяючого вигляду.