Де зробити?
Гібридний фракційний лазер HALO

Лазерне шліфування HALO

Шкіра кожної людини є унікальною і вимагає індивідуального підходу. Лазер HALO дозволяє лікарю налаштовувати параметри процедури, підлаштовуючись під ваш стиль життя та проблему.

Вам потрібно повернутися на роботу завтра? Легкі параметри процедури дозволять отримати необхідні результати та мати можливість нанесення макіяжу вже наступного дня.

Лазерне шліфування HALO

Більш інтенсивна процедура дасть більш виражені результати, а відновлювальний період займе лише кілька днів.

Чудові результати з мінімальним відновлювальним періодом!

У минулому нам доводилося вибирати між процедурами з хорошим результатом, але тривалим періодом відновлення або процедурами зі швидкою реабілітацією, але незначним ефектом. Сьогодні лазерне шліфування HALO пропонує відмовитися від «або» та отримати чудові результати з мінімальним відновлювальним періодом.

Лазер HALO поєднує омолодження глибоких шарів шкіри з одночасним оновленням епідермісу. Ефект, що досі не можна було досягти в одній процедурі.

Відмінність шліфування Хейло

Гібридний фракційний лазер HALO одночасно використовує два лазера під час процедури. Перший - для впливу на поверхневі проблеми шкіри, такі як розширені пори, поверхнева пігментація та нерівномірний тон шкіри (дисхромія). Друга довжина хвилі впливає на глибокий шар шкіри, дерму, для корекції глибоких змін шкіри: втрата тонусу, зморшки, постакне, глибокі форми пігментації (мелазма, хлоазма, постзапальна пігментація). Лікар може настроювати параметри лазера залежно від превалювання тих чи інших проблем. Таким чином, лазерне шліфування HALO може бути налаштоване за індивідуальним рецептом для кожного пацієнта.

Як працює лазер HALO?

Лазерне шліфування HALO є високотехнологічною процедурою, яка не має аналогів.

інфографіка, шкіра, гібридний фракційний лазер HALO
Гібридний фракційний лазер HALO використовує дві довжини хвилі, які одночасно впливають на поверхневий та глибокий шари шкіри для корекції поверхневих та глибоких змін у шкірі.

Детально про лазер HALO

Показання до шліфування

Halo з високою точністю впливає на пошкодження шкіри, що накопичувалися роками, включаючи:

 • Пігментні плями
 • Фотопошкодження
 • Втрата тонусу шкіри
 • Неоднорідний тон шкіри
 • Розширені пори
 • Постакне
 • Дрібні зморшки*
 • Рубці, стриї*

*тільки гібридною процедурою Halo

Протипоказання

 • Тяжкі соматичні захворювання з порушенням регенерації шкіри
 • Схильність до рубцювання
 • Вагітність та годування груддю

Підготовка до шліфування

Лазерне шліфування HALO не вимагає спеціальної підготовки та може проводитися відразу після консультації лікаря.

Як проходить омолодження HALO?

Після збирання анамнезу та діагностики шкіри на шкіру наносять анестетик для зменшення дискомфорту. Під час лазерного шліфування лікар переміщає маніпулу по шкірі, щоб поступово обробити всю поверхню. Лазер автоматично розподіляє промінь та контролює температуру шкіри. Під час процедури пацієнт може відчувати від легкого поколювання до інтенсивного печіння у шкірі. Відчуття під час омолодження HALO індивідуальні та залежать від болючого порога пацієнта, параметрів процедури (глибини впливу).

Відновлення шкіри по днях

Одразу після лазерного шліфування відчувається печіння, немов після тривалого перебування на сонці. Це триває від 1 до 3 годин. Наступного дня на шкірі проявляються дрібні крапочки – ділянки впливу лазера. Протягом кількох днів вони відлущуються, заміщаючись новими молодими клітинами. Шкіра набуває сяйва HALO.

Фото. Відновлення шкіри по днях після лазерного шліфування HALO
Так виглядає процес відновлення шкіри після лазерного шліфування HALO по днях. Процедура проведена на легких параметрах із щільністю 5%.
Фото люб'язно надано клінікою AesthetiCare, США.

Інтенсивність крапок залежить від щільності їх розташування, відсотка обробленої шкіри. Ця цифра може коливатися від 5% – мінімальна площа шліфування до 30% – максимальна площа шліфування. Ця цифра показує, який відсоток площі шкіри було оброблено під час шліфування.

Фото, відновлення шкіри після лазерного шліфування HALO 30% по днях
Процес відновлення шкіри після лазерного шліфування HALO по днях. Процедура проведена на параметрах із щільністю шліфування 30%.
Фото люб'язно надано клінікою AesthetiCare, США.

Догляд за шкірою після шліфування

Після лазерного шліфування HALO шкіра потребує спеціального догляду. Рекомендується наносити зволожуючий крем. Протягом місяця після процедури слід використовувати сонцезахисний крем SPF 30 і вище.

Ваш лікар розповість вам під час консультації докладніше, як доглядати за шкірою після лазерного шліфування HALO.

Фото до та після процедури

Основна перевага лазерного шліфування HALO у швидких результатах при відносно короткому відновлювальному періоді.

HALO фото до і після

З якими процедурами поєднується?

Лазерне шліфування HALO поєднується з іншими процедурами Sciton.

 • Фотоомолодження BBL
 • MicroLaserPeel
 • Contour TRL
 • ClearV та CleaSilk

Прекрасне поєднання фотоомолодження BBL з лазерним шліфуванням HALO дозволить за один візит вирішити кілька проблем шкіри: позбутися розширених судин та поверхневої пігментації, а HALO зменшить зморшки та розширені пори.

Комбінована процедура фотоомолодження BBL з лазерним шліфуванням HALO та шліфуванням Contour TRL.

Часті питання