Де зробити?
HALO гібридний фракційний лазер

Лазер HALO

HALO - перший у світі гібридний фракційний лазер, який одночасно використовує дві довжини хвилі для корекції дерматологічних та естетичних дефектів шкіри.

Принцип роботи лазера HALO

Гібридний фракційний лазер використовує неабляційний та абляційний вплив на тих самих мікроскопічних ділянках шкіри, забезпечуючи абляційні результати з неабляційним відновлювальним періодом.

Схема роботи лазера HALO

Ербієвий лазер

Довжина хвилі ербієвого лазера Er:YAG 2940 нм має високу точність дії на шкіру. Лазер випаровує клітини, не пошкоджуючи сусідні клітини з високою точністю. Висока точність дозволяє лікарю вибрати правильні параметри впливу та прогнозувати реабілітаційний період. Ербієвий лазер видаляє клітини шкіри на глибину від 0 до 100 мікронів, що дозволяє коригувати поверхневі дефекти шкіри. Такі як дрібні зморшки, розширені пори, тьмяний колір шкіри, нерівномірний тон шкіри.

Так наприклад, ербієві лазери Sciton можуть випаровувати клітини шкіри з точністю 4 мікрони! Це відповідає шару завтовшки 2 клітини! Така технологія використовується у процедурі NanoLaserPeel.

Неабляційний лазер 1470 нм

Неабляційний лазер 1470 нм навпаки здатний глибоко проникати в шкіру, впливаючи на глибокі шари шкіри. Ця довжина хвилі не викликає випаровування клітин, але здатна впливати на глибокі дефекти шкіри, такі як мелазма, хлоазму, зморшки, постакне, стрії тощо.

Фото до і після

Більше фото до та після процедур HALO

 

Відгуки лікарів

Jason Pozner

Jason Pozner MD, FACS

Пластичний хірург
ПІДСТАВНИК І СПІВЛАДНИК SANCTUARY MEDICAL CENTER У ФЛОРИДІ

“З Halo, я можу отримати результати, як від абляційного фракційного лазера, але з реабілітаційним періодом подібним до неабляційного фракційного лазера. Це дійсно найкраща технологія для обох методик.”

 
Chris W . Robb, лікар дерматолог

Chris W. RobbMD, PhD

Дерматолог
СПІВЧАСНИК SKIN & ALLERGY CENTER IN TENNESSEE

“Halo змінює парадигми. Унікальна двохвильова технологія відкриває безпрецедентні можливості налаштовувати параметри процедури для кожного пацієнта індивідуально. Кожен пацієнт має різні проблеми залежно від вираженості ураження шкіри сонцем та очікуваного реабілітаційного періоду. З Halo я можу мати найкращі резальтати обох технологій – абляційної та неабляційної. Я можу точно налаштовувати параметри процедури для пацієнта, щоб досягти разючих результатів у чітко заданий реабілітаційний період.”

 

Відмінність HALO від інших лазерів

Монітор лазера HALO

Щоб максимально спростити процедуру, лазер Halo пропонує простий режим з трьома налаштуваннями параметрів з незначним реабілітаційним режимом або без нього. Фахівець може вибрати три рівні розподілу щільності точок фракційного омолодження, і Halo розрахує необхідну кількість енергії, необхідну для проведення безпечної та ефективної процедури.

Halo також пропонує Pro Mode (професійний режим), який дозволяє самостійно керувати глибиною та покриттям для обох довжин хвиль для максимально точного налаштування параметрів процедури.

Контроль температури та оптична навігація

Лазер має вбудовані датчики, які визначають швидкість руху руки лікаря та автоматично розподіляють мікрозони лазерної дії по шкірі пацієнта залежно від площі ділянки, що обробляється, та заданих параметрів.

 пристрій сканера HALO

У режимі реального часу насадка вимірює температуру шкіри пацієнта в зоні шліфування та коригує параметри лазера для забезпечення рівномірної глибини лазерного шліфування.

Охолодження шкіри

Вбудована в насадку система охолодження шкіри забезпечує додатковий комфорт під час процедури, охолоджуючи шкіру потоком холодного повітря.

пристрої охолодження шкіри сканера HALO

Ні пацієнт, ні лікар не вдихають шкідливі гази, які утворюються під час випарювання клітин шкіри. Аспіратор хірургічного диму, інтегрований з насадкою, видаляє дим.

Про процедуру HALO