Де зробити?
88% задоволених пацієнтів – відгуки на RealSelf

Відгуки про лазерне шліфування HALO

Еріка - відгук про шліфування HALO

Erika 42 | ріелтор

"Близько чотирьох років тому я почала помічати деякі зміни у своїй шкірі, навіть коли наносила сонцезахисний крем. Коли я була на сонці без капелюха, я помічала деяке потемніння. Щоранку, коли я стою перед дзеркалом і фарбуюся, я згадую про те я як вважала, що потрібно носити більше макіяжу, щоб у мене був рівний тон шкіри.

Після процедур HALO, я можу обійтися без тонуючого зволожуючого крему, от і все. Люди досі відзначають, як красиво виглядає моя шкіра. Для мене це чудово!"

 
John пацієнт HALO - відгук

John 63 | член правління

«Чоловіки не маскують недоліки макіяжем, тому я думаю, що ці процедури є ідеальним рішенням. Я роблю все, що можу щоб залишатися молодим; це просто наступний крок. Моя дружина розповіла мені про HALO, і я радий, що вона це зробила – я побачив різницю протягом тижня.

Для чоловіків, котрі соромляться своєї шкіри, вибирайте HALO. Що б вам не подобалося у вашій шкірі – розширені пори, пігментні плями, поява зморшок, нерівномірний тон шкіри – навіщо з цим жити, коли є така проста процедура?

Я не сприймаю здоровий вигляд чи молодість як належне. Я думаю, що моя шкіра видавала мій вік. Тепер люди більше не вважають мене за дідуся моїх дітей».

 
Laurie 47 років - пацієнтка відгукується про процедуру HALO

Laurie 47 | менеджер з нерухомості

«Я хотіла позбутися пігментних плям. Після процедури шліфування HALO вони поступово світліли з кожним місяцем. Знеболюючий крем був чудовим – я нічого не відчувала під час шліфування. Друзі кажуть мені: "Твоя шкіра виглядає дуже красивою та чистою". Я рекомендувала лікування декільком із них.

Тон моєї шкіри вирівнявся і зберігається в такому вигляді, а мої пори виглядають меншими і менш помітними. Моя шкіра виглядала чудово протягом декількох днів після процедури, але на 2-й і 3-й день вона почала лущитися, і тепер вона стала більш гладкою!»

 
Meredith - відгук після шліфування HALO

Meredith 35 | медсестра

«Як фахівець що виконує лазерні шліфування HALO в AesthetiCare, я була дуже рада спробувати процедуру на собі. Раніше спробувала десятки різних процедур, але шліфування HALO дало найкращі показники ефективності, часу реабілітації та результатів.

Я відчуваю, що моя шкіра сяє через кілька місяців — вона як нова. Мої висипання зменшилися, мої пори звузилися, а текстура шкіри покращала. Це справжнє диво для моєї шкіри!

Я використовую ботокс, але з того часу, як я пройшла HALO, я не відчуваю необхідності робити це так часто. Дрібні зморшки стали менш помітними».

 
Cindy - пацієнтка після лазерного шліфування HALO

Cindy 53 | іпотечний брокер

«Я людина з  веснянками, і я хотіла позбутися своїх ластовиння, але не знала, чого очікувати. Лазерне шліфування було дуже "гарячим", і я відчувала це в перший день. Я зробила процедуру у четвер і вийшла на роботу у понеділок.

Моя шкіра виглядає та почувається оновленою! Я почуваюся здоровішою, і кілька людей відзначили, як добре я виглядаю. Я проходитиму омолодження HALO щороку!»

 
Amy ділиться враженнями після омолодження HALO

Amy 47 | навчається на медсестру

«Я виросла в Техасі і ледве могла уникнути контакту із сонцем. Незважаючи на те, що я намагалася не зациклюватися на пошкодженнях шкіри, пігментні плями та зморшки мене турбували. У мене є чудовий друг, який запросив мене на безкоштовне шліфування HALO та BBL, і я виграла! Результати були чудовими.

Мої процедури звели до мінімуму зморшки і вирівняли тон шкіри, і мені подобається, що HALO і BBL усувають недоліки на шкірі.

Всі кажуть, що я чудово виглядаю, і не виглядаю на свій вік. Що може бути краще за це? Я рекомендую всім починати лікування HALO та BBL якомога раніше! Це мало велике значення для мене.“

 

Cindy відгук про лазерне шліфування HALO
Cindy 56 | власник виноробні

«Мої фотографії до дуже добре ілюстрували мої проблеми зі шкірою. Це був великий мотиватор і фантастичний спосіб донести мені мою потребу в лікуванні.

Моє шліфування HALO було не тільки заради марнославства, після цього я відчула себе здоровіше. Це дійсно має значення з часом і продовжує покращуватися. Навколишні помітили та прокоментували, як чудово виглядає моя шкіра.

Після процедури я мала відчуття легкого сонячного опіку, але болю не було. Відновлення було легким — моє обличчя на короткий час було схоже на хрумкий наждачний папір, але це швидко минулося, і мені сподобалося те, що я побачила.»

Часті питання

*Рейтинги з сайту realself.com (17 грудня 2020 р.) Sciton уклав угоду з RealSelf™️ і RealPatient Ratings на використання матеріалів цих ресурсів, але не взаємодіє з пацієнтами лікарів, які розміщують повідомлення на цих веб-сайтах. Sciton не заохочує пацієнтів, лікарів публікувати відгуки чи контролювати їх зміст. Всі огляди не редагувалися Sciton і відображають відгуки та опис результатів від перших осіб.